تاریخ وب

سؤالات متداول

در این صفحه تعدادی از پرسش‌های متداول شما عزیزان را پاسخ می‌دهیم. اگر سوال دیگری دارید، حتما با ما در تماس باشید.


جریان از چه قراره؟

این سادست. یک بازی برد برد. 
تاریخ وب راه اندازی می‌شود تا جمعی از گردانندگان صفحات وب در ایران با معرفی خود در این سایت تاریخچه ی وب ایرانی را مدون نمایند و هم تبلیغاتی شود برای خدماتی که به هموطنان محترم عرضه می نمایند. تا هموطنان بتوانند بهترین ها را در این سایت در کمترین زمان پیدا کنند. 
وب‌سایت تاریخ وب به خریداران محترم این اطمینان را می‌دهد که پس از پایان فروش کلیه فضای پیکسلی به مدت حداقل ۱۰ سال پا برجا باشد و خدمات به مشترکین ارائه نماید. 
همچنین هیچ محدودیتی در خرید (از لحاظ اندازه) وجود ندارد. شما تصمیم گیرنده نهایی در این بخش هستید که سایت خود را چگونه و به چه کیفیتی معرفی نمایید. 

بالا

کی پشت این سایته؟

جمعی از جوانان، نه جویای نام بلکه جویای کسب و کار حلال با پشتکار نه با پول باد آورده، با دست‌های خالی همت کردند با یک نوآوری در ایران اسلامی ضمن رونق دادن به کسب و کار در فضای مجازی برای فرهنگ‌سازی در اوضاع نابسامان فضای مجازی اقدام می‌کند.
محمد حسین مجتهدی از جوانان همدانیست که هرچند تحصیلاتی در زمینه ی IT ندارد اما از جوانان با استعداد و هوش فراوان است که توانسته با پشتکار، کمی خلاقیت چاشنی علم خود نماید و خالق سایتی باشد که در آن حضور دارید.
محمد ابراهیمی نیز نه به عنوان طراح بلکه به عنوان یک همراه در ایده پردازی در کنار این پروژه نظاره‌گر بارور شدن تلاش‌ها بوده است.

بالا

ایدتون از کجا اومده؟

ایده سایت حاضر به نحوهای متفاوت قبلا در کشورهای دیگر اجرا شده است، اما طراحی و راه اندازی تاریخ وب با این کیفیت از پاییز ۹۴ با تحقیق و مطالعه مستمر در این زمینه آغاز گردید. هرچند شاید در نگاه اول سایت‌های مشابه در ایران وجود داشته باشند، اما تاریخ وب علاوه بر اینکه ایده‌ای کاملا نو و به روز است سعی کرده ماهیت خود را از صرف تجاری و اقتصادی خارج نماید و در دیگر زمینه‌ها از جمله فرهنگی فعال باشد.

بالا

سود این سایت چیه؟

ما بنا را فقط به سود اقتصادی و یک طرفه قرار ندادیم، بلکه با در نظر گرفتن شرایط فضای مجازی و همچنین فرهنگی در ایران بنا را بر این گذاشتیم تا با راه اندازی تاریخ وب علاوه بر ساماندهی مفید و فعال در ایران بتوانیم از تبلیغات که به صورت مضر و ملال آور که بعضا فعالیت کاربران در فضای مجازی را با اخلال مواجه می‌کنند بپرهیزیم و به نوعی به دارندگان سایت‌هایی که نام و نشان خود را در تاریخ وب ثبت می‌کنند این شانس را بدهیم تا با تبلیغاتی معتبر و طولانی مدت کار خود را به هموطنان عرضه نمایند.

بالا

درآمد این کار صرف چه کار‌هایی میشه؟

درآمد حاصله صرف اموراتی از قبیل موارد ذیل می‌شود:

  • امور خیریه از جمله ایتام، بیماری‌های خاص، کودکان کار و...
  • سرمایه‌گذاری بر روی استارت‌آپ‌ها دیگران
  • تهیه سرمایه اولیه برای پروژه‌های آتی مجموعه
  • کسب درآمد برای گذران زندگی
  • در صورت امکان، ایجاد اشتغال برای جوانان متخصص جویای کار

بالا

چرا پیکسل بخرم؟

زیرا شما تصویر و لینک منحصر به فردی در صفحه اول سایت به اشتراک می‌گذارید که پتانسیل دیده شدن توسط میلیون‌ها نفر را دارد و به این نحو شما می‌توانید بخشی از تاریخ وب در ایران را به خود اختصاص دهید و یک تبلیغ ۱۰ ساله داشته باشید.

این وب‌سایت قرار است تاریخ وب ایران با رویداد‌ها مهم آن‌را مستند کند و یک سایت غیر فعال نیست.

بالا

چرا نمی‌توانم یک پیکسل بخرم؟

زیرا شما نمی‌توانید محتوایی معنادار را در یک پیکسل بگنجانید. حداقل خرید ۱۰۰ پیکسل در قالب مربع ۱۰ در ۱۰ پیکسل به قیمت ۲۰۰ هزار تومان است. هر پیکسل فقط ۲ هزار تومان.

بالا

تاریخ وب چند سال سر پا می‌مونه؟

تاریخ وب همانطور که از نامش پیداست می‌آید تا تاریخی شود و به هموطنان این اعتماد را می‌دهیم که با حمایت هرچه بیشتر شماُ زمان ماندگاری بیشتر خواهد شد.

بالا